Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Złoto i brąz w badmintonie

WAŻNE:

Kategoria: /

W piątek 15 listopada w Bieczu odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadpodstawowych w badmintonie. Duży sukces odnotowała nasza drużyna dziewcząt, która wygrała turniej a tym samym awansowała na zawody wojewódzkie.  Do zawodów zgłosiło się  osiem drużyn żeńskich.

Nasze reprezentantki po zwycięstwach z  LO Kromer (3:0) i ZSZ (3:2) w finale pokonały ZST (3:2) zdobywając złoty medal. Chłopcy w swoich rozgrywkach  zaprezentowali się również bardzo dobrze, zajmując ostatecznie trzecie miejsce.

• 20191115_123924

Trzy dni wcześniej 12 listopada również w hali PZPO w Bieczu, odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowała zarówno drużyna dziewcząt (Klaudia Śliwa, Teresa Motyka, Ewelina Szura) jak i chłopców (Eryk Szudy, Sebastian Buś, Patryk Góratowski). Ostatecznie po wyrównanych pojedynkach dziewczęta zajęły 4 miejsce, a chłopcy  miejsca 5-6.