Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Rekrutacja: Wydarzenie na żywo dla kandydatów

WAŻNE:

Kategoria: /

Zapraszamy Państwa na wydarzenie na żywo, na którym firma VULCAN zaprezentuje działanie Systemu naboru elektronicznego do szkół ponadpodstawowych. Podczas prezentacji opowiemy kandydatom jak wygląda tegoroczny harmonogram naboru, na co zwrócić szczególną uwagę. Przejdziemy również przez proces wyboru placówek oraz podpisywania elektronicznego wniosku pokazując na żywo działanie systemu.

Wydarzenie rozpocznie się 13 maja 2021 r. o godzinie 17:00, będzie trwać maksymalnie 90 minut.

Webinarium jest darmowe i dostępne dla wszystkich zainteresowanych bez żadnych ograniczeń. Webinar będzie udostępniony przez stronę rozprowadzającą, która przekieruje kandydatów na właściwe wydarzenie na serwisie YouTube.

Prosimy Państwa o rozpowszechnienie zaproszenia na wydarzenie do możliwie szerokiej grupy odbiorców np. poprzez umieszczenie zaproszenia na szkolnych witrynach internetowych lub poprzez wiadomość rozesłaną do uczniów za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Adres strony rozprowadzającej:

https://www.vulcan.edu.pl/akcjarekrutacja

 

Zaproszenie na wydarzenie

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.