Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Aktualności

WAŻNE:

Aktualności

Za nami XXVI Powiatowy Rajd im. św. Jana Pawła II – wyjątkowe wydarzenie, które połączyło wspólną wędrówkę, integrację i pamięć o naszym Wielkim Rodaku. W rajdzie, który odbył się 12 czerwca 2026 r. wzięło udział siedem szkół ponadpodstawowych powiatu gorlickiego.

Podążając wyznaczonymi trasami - z Koniecznej, Zdyni i Wołowca - uczestnicy mieli okazję podziwiać piękno otaczającej przyrody i poznać historię regionu. Przewodnikami byli leśnicy z Nadleśnictwa Gorlice.

Pod koniec kwietnia grupa 38 uczniów naszej szkoły wzięła udział w dwutygodniowej mobilności w ramach programu Erasmus we Włoszech w nadmorskim miasteczku Cattolica. Podczas wyjazdu młodzież realizowała praktyki zawodowe na kierunkach: technik organizacji turystyki, technik hotelarstwa oraz technik handlowiec.

Już od pierwszych dni uczestnicy zapoznali się z miejscem praktyk, zasadami bezpieczeństwa oraz organizacją pracy. W kolejnych dniach zdobywali doświadczenie zawodowe, wykonując zadania dostosowane do swoich kierunków kształcenia.

18 maja 2026 roku Jakub Ignar i Kamil Drąg z klasy 1c pod opieką pani Urszuli Patrzyk brali udział w finale akcji edukacyjnej Szkoła Biznesu Społecznego.

Młodzi przedsiębiorcy podczas turnieju zarabiali i wspierali lokalne społeczności. Była to ważna lekcja przedsiębiorczości, współpracy i zespołowego działania. Zawody odbywały się w Krakowie, w Małopolskim Centrum Nauki Cogiteon, które uczestnicy konkursu mieli możliwość zwiedzić.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.