Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Sukcesy, olimpiady, konkursy

WAŻNE:

Faustyna Bobola z klasy IIc znalazła się w gronie 37 uczniów z całej Polski wyróżnionych  w konkursie „Myślę, więc czytam – czytam, więc myślę”. Konkurs był organizowany  w ramach kampanii edukacyjnej promującej czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży. Główny cel przedsięwzięcia to szerokie i innowacyjne upowszechnianie dziedzictwa kulturowego związanego z dziełami literackimi włączonymi do podstawy programowej języka polskiego, przy wykorzystaniu aktywizujących i atrakcyjnych metod edukacji. 

Zuzanna Deć - uczennica klasy IIcT5 - zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Dokąd nas prowadzi twórczość polskich Noblistów?".

II miejsce ex aequo dla Joanny Karskiej z I Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie i Klaudii Bronhard z IV Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu, III miejsce dla Oliwii Stępień z Zespołu Szkół im. Marii Konopnickiej w Pyskowicach. 

Karolina Kania z klasy II c T5 zajęła II miejsce w Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Książka ukryta w kadrze". Konkurs był organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Stanisława Gabryela w Gorlicach w ramach projektu "Wymiatasz w bibliotece".

Celem przedsięwzięcia była promocja czytelnictwa i rozwijanie zainteresowań literackich i artystycznych.

Miło nam oznajmić, że trzy uczennice klasy IIc tot/hot zostały nagrodzone w konkursie literackim XXVII Festiwalu Papieskiego "Totus Tuus"!

Komisja powołana przez organizatora - Gminną Bibliotekę Publiczną im. Zofii Solarzowej w Białym Dunajcu - dokonała oceny 80 prac i przyznała nagrody w kat. szkół ponadpodstawowych Ilonie Kosibie i Faustynie Boboli.

Nagrodę Specjalną Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Białym Dunajcu otrzymała Zuzanna Deć.

W piątek 9.10.2020 Ilona Kosiba odebrała z rąk pani Aliny Marek - dyr. Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Nowym Sączu - nagrodę za zajęcie II miejsca w powiatowym konkursie literackim "Wartości nauczania św. Jana Pawła II w moim życiu", który odbył się przed wakacjami.

Podczas spotkania laureatki konkursu zaprezentowały fragmenty swoich prac, odbyło się również kilka wykładów i prelekcji.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.