Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Sukcesy, olimpiady, konkursy

WAŻNE:

27 stycznia 2021 roku poznaliśmy Ranking Liceów Ogólnokształcących 2021 oraz Ranking Techników 2021 przygotowany przez miesięcznik edukacyjny „Perspektywy”.

Z dumą informujemy, że wśród techników z powiatu gorlickiego nasza szkoła uplasowała się najwyżej! W ubiegłym roku szkolnym zajmowaliśmy 360 miejsce w Polsce, w bieżącym roku odnotowaliśmy awans na 337 miejsce.

W listopadzie 2020r. siedmioro uczniów z klas spedycyjnych wzięło udział w zawodach I stopnia (szkolnych) V Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej, której organizatorem jest Uniwersytet Gdański.

Do zawodów II stopnia zakwalifikowały się Sylwia Cetnarowska z klasy II TS5 oraz Patrycja Cetnarowska z klasy III TS. Życzymy powodzenia w etapie okręgowym, który odbędzie się 5 marca 2021r.

Małgorzata Pater i Wiktoria Wilczak z klasy IIcT5 otrzymały wyróżnienia w Międzyszkolnym Konkursie „Czytam, więc jestem” na mema promującego książki i czytanie.

Konkurs skierowany był do uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu gorlickiego. Organizatorem przedsięwzięcia była Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowym Sączu – Filia w Gorlicach. 

Faustyna Bobola z klasy IIc znalazła się w gronie 37 uczniów z całej Polski wyróżnionych  w konkursie „Myślę, więc czytam – czytam, więc myślę”. Konkurs był organizowany  w ramach kampanii edukacyjnej promującej czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży. Główny cel przedsięwzięcia to szerokie i innowacyjne upowszechnianie dziedzictwa kulturowego związanego z dziełami literackimi włączonymi do podstawy programowej języka polskiego, przy wykorzystaniu aktywizujących i atrakcyjnych metod edukacji. 

Zuzanna Deć - uczennica klasy IIcT5 - zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Dokąd nas prowadzi twórczość polskich Noblistów?".

II miejsce ex aequo dla Joanny Karskiej z I Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie i Klaudii Bronhard z IV Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu, III miejsce dla Oliwii Stępień z Zespołu Szkół im. Marii Konopnickiej w Pyskowicach. 

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.