Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Wydarzenia, wyjazdy

WAŻNE:

Tradycyjnie w ostatnim dniu szkolnym przed świętami Bożego Narodzenia odbyły się klasowe spotkania wigilijne dla uczniów oraz szkolna wigilia dla rodziców, pracowników szkoły, nauczycieli emerytowanych oraz zaproszonych gości.

Spotkanie w szkolnej świetlicy było okazją do złożenia sobie życzeń i wspólnych rozmów. Życzymy wszystkim wesołych, pogodnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego dobrego w Nowym Roku

68 chryzantem ozdobiło mogiły upamiętniające poległych w I wojnie światowej, którzy spoczywają na wojennych cmentarzach powiatu gorlickiego.
 
Akcję pamięci przeprowadziło 40 uczniów - Samorząd Uczniowski i wolontariusze ZSE, wraz z opiekunami, którzy odwiedzili 32 cmentarze.
W listopadzie wspominamy walczących o niepodległość Polski.

Już powoli tradycją staje się świętowanie rocznicy odzyskania niepodległości wspólnym śpiewaniem hymnu i pieśni patriotycznych. 

W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości, dokładnie o godzinie 11:11 społeczność ZSE uroczyście odśpiewała hymn państwowy Rzeczypospolitej Polskiej - Mazurka Dąbrowskiego oraz kilka pieśni patriotycznych.

16 X 2023 – uczciliśmy 250. rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej oraz Dzień Patrona Szkoły - Jana Pawła II. W części oficjalnej głos zabrał Pan dyrektor Robert Gancarz, który złożył serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękował przedstawicielkom Rady Rodziców za obecność na tej uroczystości i pełną zaangażowania współpracę. Była to również okazja do wręczenia nagród dyrektora nauczycielom oraz najlepszym uczniom szkoły. Odbyło się również tradycyjne ślubowanie uczniów klas pierwszych.

Nasza muzyczna ekipa działająca pod nazwą EKONOMIK BAND ma za sobą swój pierwszy występ poza murami szkoły. W niedzielę 2 lipca na zaproszenie Gminnego Ośrodka Kultury w Łużnej wystąpili na zakończenie Pikniku z Produktem Polskim, czyli pierwszej części odbywających się w tym dniu Łużniańskich BIENNALE 2023. 

Zespół zaprezentował 10 utworów w różnych konfiguracjach wokalnych i instrumentalnych i został bardzo miło przyjęty przez uczestników pikniku.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.