Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Kształcenie zawodowe

WAŻNE:

Kształcenie zawodowe w ZSE to nie tylko klasy lekcyjne i pracownie komputerowe. Uczniowie często odbywają odbywają wizyty w zakładach pracy, urzędach i instytucjach, aby przyjrzeć się bliżej pracy zawodowej w praktyce, odbyć ciekawe szkolenia i posłuchać prelekcji.

Uczniowie odwiedzili ostatnio Urząd Skarbowy w Gorlicach i hotel Beskid w Nowym Sączu.

Pierwsze dwa tygodnie maja były bardzo intensywnym czasem dla części uczniów z klasy 3a (technik ekonomista, technik rachunkowości) i 3c (technik hotelarstwa, technik organizacji turystyki).

W ramach swojej praktyki zawodowej wyjechali do słonecznych Włoch w ramach kolejnej edycji projektu ERASMUS +, z którego nasza szkoła otrzymała akredytację do roku 2027. W ubiegłym roku uczniowie odbyli praktyki w Grecji.

Zapraszamy na relację i podsumowanie pobytu.

W dniu 24 maja br. odbył się finał turnieju „Szkoła Biznesu Społecznego 2023” w ramach cyklu edukacyjnego o przedsiębiorczości społecznej organizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie.

W rozgrywkach naszą szkołę reprezentowali Gabriela Turek i Mateusz Przybylski, uczniowie z klasy 1e. Brali udział w dwóch turniejach wcielając się w rolę przedsiębiorstw społecznych. Rozwiązywali quiz dotyczący ekonomii społecznej. Finaliści wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością w swych przedsiębiorczych działaniach.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.