Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - XIX edycja Olimpiady Przedsiębiorczości

WAŻNE:

Kategoria: /

Hasło XIX edycji Olimpiady Przedsiębiorczości to: „Zrównoważone przedsiębiorstwo”.

Olimpiada Przedsiębiorczości to innowacyjny projekt o społecznym i proprzedsiębiorczym charakterze. Organizowana jest od 2005 r. i ma status jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju.

Jest to wspólna inicjatywa Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz pięciu największych polskich uczelni ekonomicznych - Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu.

Po etapie szkolnym, który odbył się 14 grudnia 2023 r. do eliminacji okręgowych zakwalifikowało się pięć uczennic z klasy IV a: Julia Gruca, Magdalena Cetnarowska, Paulina Haluch, Kamila Bartusiak, Aleksandra Wal.

Etap okręgowy odbędzie się 7 marca 2024 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie

Więcej informacji:

https://www.olimpiada.edu.pl

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.