Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Ogłoszenia okolicznościowe

WAŻNE:

Ogłoszenia, informacje okolicznościowe


Drodzy Kandydaci, Szanowni Rodzice!

Informujemy, iż badania lekarskie niezbędne do celów rekrutacji, wykonywane przez lekarza medycyny pracy dla Kandydatów do klas pierwszych w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach, zostaną przeprowadzone 19 lipca 2023 roku od godz. 11.30 w budynku szkoły przy ulicy Ariańskiej.

Podczas badania niepełnoletniemu uczniowi powinien towarzyszyć rodzic.

W sytuacjach wyjątkowych, gdy rodzic nie może być obecny, jest zobowiązany pobrać oświadczenie (POBIERZ), wydrukować je, wypełnić, podpisać i przekazać dziecku.

Janina Brzozowska była Sybiraczką, emerytowaną nauczycielką Zespołu Szkół Ekonomicznych, wieloletnią prezes Oddziału Związku Sybiraków w Gorlicach.

Została odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi, Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Krzyżem Zesłańców Sybiru, Medalem Komisji Edukacji Narodowej, Odznaką Honorowego Sybiraka.

Od lat brała udział w uroczystościach i spotkaniach okolicznościowych organizowanych w naszej szkole. Składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Pamiętamy o historii i ważnych rocznicach. We wrześniu oprócz upamiętnienia wybuchu II wojny światowej wspominamy również sowiecką agresję ze wschodu. 

17 września 1939 roku Armia Czerwona bez wcześniejszego wypowiedzenia wojny wkroczyła na teren II Rzeczpospolitej. Napaść na Polskę była częścią tajnego paktu Ribbentrop-Mołotow, który przed wybuchem II wojny światowej zawarły Niemcy i Rosja.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.