Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Projekt "Ponadnarodowa mobilność uczniów"

WAŻNE:

Kategoria: /

W związku z realizacją przez naszą szkołę projektu pt. „Unia polsko-litewska w służbie młodych przedsiębiorców” nr 2020-1-PMU-3080, zakładającego wyjazdy kulturowe na Litwę, realizowanego w ramach projektu “Ponadnarodowa mobilność uczniów” finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego ogłaszamy nabór do wyżej wymienionego przedsięwzięcia.

 

 

 

Wyjazdy planowane są terminach:

  • 27.02.2022 do 12.03.2022 roku (19 uczniów)
  • 13.03.2022 do 26.03.2022 roku (18 uczniów)

Zainteresowani uczniowie proszeni są o zapoznanie z regulaminem naboru i uczestnictwa w projekcie oraz o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który będzie dostępny u koordynatora (Pani wicedyrektor) lub w sekretariacie szkoły.

Termin składania wypełnionych wniosków upływa 17 grudnia 2021 r. Wnioski należy składać w gabinecie Pani wicedyrektor.

REGULAMIN REKRUTACJI

KARTA ZGŁOSZENIA UCZNIA

INFORMACJE o PROJEKCIE

 Logo Mobilność Uczniów

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.