Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - DAJ ZOBACZYĆ - akcja charytatywna

WAŻNE:

Nasza szkoła przeprowadza akcję "DAJ ZOBACZYĆ". Jest ona skierowana do wszystkich ludzi dobrej woli i o otwartych oczach, które widzą dalej i szerzej niż tylko to co swoje.

Chcemy wspomóc Afrykańczyków, korzystających z pomocy szpitala w Katondwe w Zambii i podarować im okulary, na które ich nie stać, choć są im bardzo  potrzebne. Zbieramy okulary korekcyjne (w plusach i minusach) a także okulary przeciwsłoneczne.

 

Szpital w Katondwe jest jedyną placówką leczniczą w promieniu 250 km. Prowadzony jest przez polskie siostry Służebniczki. 

Okulary można składać w naszej szkole, w parafii św. Jadwigi i w szkołach i przedszkolach, które przyłączą się do akcji, do końca października.  Koordynatorem zbiórki  w naszej szkole jest s. Małgorzata Prusak.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.