Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość

WAŻNE:

Kategoria: /

Jest to kolejny projekt edukacyjny, który zainaugurowany został 7 grudnia 2019 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu. Szesnastu ekonomistów z klas I i II TE bierze udział w zajęciach projektowych.

Głównym założeniem projektu jest popularyzacja wiedzy biznesowej, kształtowanie przedsiębiorczej postawy wśród młodzieży szkół średnich oraz promocja lokalnych przedsiębiorstw.

Podczas tegorocznej edycji uczestnicy projektu będą mieli możliwość lepszego poznania lokalnego rynku oraz szansę dla siebie w planowaniu swojej przyszłości zawodowej z Małopolską.

Uczniowie są już po pierwszym bardzo ciekawym wykładzie prowadzonym przez pracowników WSB-NLU, kolejny odbędzie się w PWSZ w Nowym Sączu. W połowie stycznia 2020 roku zaplanowany jest konkurs prowadzony w formule Hekatonu (grupowe zajęcia warsztatowe o charakterze konkursowym). Tematyka wykładów i zajęć warsztatowych związana jest z hasłem przewodnim projektu.

Urszula Patrzyk

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.