Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych (2022)

WAŻNE:

Kategoria: /

Uczniowie kształcący się w zawodach technik handlowiec oraz technik spedytor uczestniczyli 17 i 18 listopada 2022 r. w Wirtualnym Festiwalu Umiejętności Zawodowych organizowanym przez Akademię Umiejętności Eurocash pod honorowym Patronatem ORE.

Celem Festiwalu jest przekazanie uczniom wiedzy jak planować swoją ścieżkę zawodową, jak odnaleźć się na rynku pracy w obszarach szeroko rozumianej logistyki oraz handlu, a także jak rozwijać kompetencje osobiste i zawodowe.

 

Główne tematy poruszane na spotkaniach: „Techniki sprzedaży na start” oraz „Transport w logistyce”.  Prelekcje prowadzili profesjonalni trenerzy Akademii Umiejętności Eurocash, którzy posiadają ponad 20-letnie doświadczanie zawodowe w branży FMCG oraz praktycy w obszarze logistyki. Główne tematy poruszane na spotkaniach to: „Techniki sprzedaży na start” oraz „Transport w logistyce”.

 

 

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.