Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Organizacja pracy szkoły podczas zawieszenia zajęć edukacyjnych

WAŻNE:

UWAGA, WAŻNE INFORMACJE ORGANIZACYJNE DLA UCZNIÓW I RODZICÓW.

Przypominamy, że czas przymusowego zawieszenia zajęć edukacyjnych TO NIE SĄ FERIE. Prosimy uczniów o systematyczne i regularne sprawdzanie informacji w dzienniku elektronicznym oraz w szkolnej poczcie elektronicznej na portalu office.com

Nauczyciele indywidualnie będą organizować swoje zajęcia właśnie poprzez te kanały informacyjne i chmurowe.

Rodziców, którzy chcieliby się skontaktować z nauczycielami konkretnych przedmiotów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy - pełna lista adresów na liście nauczycieli (ZOBACZ)

 

eDziennik VULCAN System poczty elektronicznej
office.com


Informacja dotycząca zawieszenia zajęć - KLIKNIJ

 


W przypadku kłopotów technicznych z logowaniem do eDziennika lub systemu Office prosimy o kontakt telefoniczny (TEL) lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uruchamiamy również w tym celu testowe połączenie wideokonferencyjne pod adresem: https://mche.webex.com/join/r.berkowicz1

Na razie dostępne jedynie czasowo, raczej w godzinach wieczornych. Po kliknięciu w powyższy link należy pobrać mały programik webex meet i po uruchomieniu go przedstawić się podając adres email. Można również skorzystać z aplikacji na telefonie komórkowym Cisco Webex Meet - numer połączenia w aplikacji: 162 778 348 (opcja JOIN MEETING)

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.