Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Informacje o projekcie 2021-1-PMU-4132

WAŻNE:

Kategoria: /

Projekt 2021-1-PMU-4132 "My i Wy - wspólny dialog kulturowy" to przygoda edukacyjna, z której skorzystać mogą polscy uczniowie realizując podstawę programową w trakcie międzynarodowych aktywności w dowolnym kraju Unii Europejskiej (w naszym przypadku w Grecji, miejscowość Larisa). Udział w projekcie umożliwia m.in. podniesienie kompetencji kluczowych uczniów poprzez wspólne zajęcia merytoryczne z rówieśnikami z Grecji.

 

 

 

Wyjazd planowany jest terminie:

  • 26.03.2023 do 8.04.2023 roku (24 uczniów)

Zainteresowani uczniowie proszeni są o zapoznanie z regulaminem naboru i uczestnictwa w projekcie oraz o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który będzie dostępny u koordynatora (Pani wicedyrektor) lub w sekretariacie szkoły.

Termin składania wypełnionych wniosków upływa 7 marca 2023 r. Wnioski należy składać w gabinecie Pani wicedyrektor.

REGULAMIN REKRUTACJI

KARTA ZGŁOSZENIA UCZNIA

PREZENTACJA DOTYCZĄCA WYJAZDU

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.