Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Sportowa jesień - Wicemistrzyni Małopolski!

WAŻNE:

Kategoria: /

 W ostatnim czasie odbyły się trzy imprezy sportowe w których nie zabrakło reprezentantów Naszej szkoły.

Był to Powiatowy Rajd im. Kazimierza Pułaskiego, zorganizowany przez ZSZ w Gorlicach, Powiatowe Drużynowe Zawody w Badmintonie, Wojewódzkie Zawody Lekkoatletyczne, w których nasza reprezentantka Ewa Durlak wywalczyła wicemistrzostwo województwa małopolskiego.

 

Powiatowy Rajd im. Kazimierza Pułaskiego

Podczas wędrówki  na Trzy Kopce  młodzież szkół ponadgimnazjalnych  integrowała się w miłej atmosferze, by na mecie rajdu wziąć udział w konkursie  przy ciepłym posiłku. Na trasie rajdu grupa zwiedziła zabytkowy kasztel w Szymbarku, w którym praktykę odbywali uczniowie technikum obsługi turystycznej naszej szkoły. Anna Bąk z klasy III TOT miał okazję wcielić się w rolę przewodnika turystycznego i oprowadzić przybyłych uczestników rajdu po obiekcie.

Powiatowe Drużynowe Zawody w Badmintonie

14 listopada, odbyły się Powiatowe Drużynowe Zawody w Badmintonie. Szkołę naszą reprezentowała drużyna dziewcząt ( Pyrdoł Gabriela, Masztafiak Natalia, Janik Patrycja), oraz chłopców ( Karp Tymoteusz, Janik Miłosz ), zajmując odpowiednio IV i V miejsce. Gratulujemy ambitnej postawy.

II miejsce w województwie Ewy Durlak

Największym sukcesem  ostatniego miesiąca  okazał się występ naszych uczniów w Wojewódzkich Zawodach Lekkoatletycznych do których zakwalifikowało się aż 8 osób z naszej szkoły. Na szczególne wyróżnienie zasługuje  dobry występ Ewy Durlak w skoku w dal, w którym zapewniła sobie tytuł Wicemistrzyni Województwa Małopolskiego. Gratulujemy Ewie i pozostałym wyników i sportowej postawy.

W wojewódzkich zawodach lekkoatletycznych wzięli udział: Ewa Durlak, Natalia Tarsa, Weronika Korzeń, Martyna Zagórska, Barbara Krupa, Anna Gubała, Gabriela Trojanowicz, Dawid Gajecki.


 

Powiatowy Rajd im. Kazimierza Pułaskiego

 

 • DSC_0354
 • DSC_0355
 • DSC_0356
 • DSC_0357
 • DSC_0358
 • DSC_0360
 • DSC_0361
 • DSC_0362
 • DSC_0364
 • DSC_0365
 • DSC_0366
 • DSC_0368
 • DSC_0370
 • DSC_0371
 • DSC_0372
 • DSC_0373
 • DSC_0374
 • DSC_0375

Powiatowe Drużynowe Zawody w Badmintonie

 • Zdjęcie0132
 • Zdjęcie0133
 • Zdjęcie0134
 • Zdjęcie0135

II miejsce w województwie Ewy Durlak

 • DSC_0489
 • DSC_0490
 • DSC_0491
 • DSC_0492

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.