Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Koszykówka dziewcząt i chłopców

WAŻNE:

Kategoria: /

Ostatnimi zawodami, które odbyły się w grudniu 2021 roku była rywalizacja dziewcząt i chłopców w powiatowych zawodach w koszykówce drużyn 5-osobowych.

Nasza damska reprezentacja powtórzyła sukces z zawodów „trójek” wygrywając turniej.

Chłopcy po dobrych, pełnych walki meczach z ZST i LO Kromer w końcowej klasyfikacji uplasowali się na miejscu piątym.

W rozgrywkach dziewcząt w pierwszym emocjonującym meczu z „Budowlanką” po celnym rzucie na 15 sekund przed końcowym gwizdkiem nasza drużyna wygrała jednym oczkiem (9:8). Drugim rywalem był ZSZ z Biecza. Po wyrównanym początku Ekonomik sukcesywnie zwiększał przewagę, ostatecznie wygrywając 36:6, czego efektem był złoty medal i pierwsze miejsce w Powiecie. Gratulujemy.

Skład drużyny dziewczyn: Stawiarska Klaudia, Szczepanek Aleksandra, Wiktor Martyna, Górska Patrycja, Tenerowicz Laura, Żelem Jessica, Wójcik Karolina, Krajnik Noemi, Gruca Julia, Krupa Alicja, Smoleń Justyna, Leszega Gabriela.

Skład drużyny chłopców: Bubniak Mateusz, Cop Oskar, Jędrzejowski Jakub, Siuta Benedykt, Smoła Tomasz, Jerzak Wiktor, Trybus Kacper, Korzeń Jakub, Potyrała Jakub.

  • 20211215_090540
  • 20211215_090546
  • 20211215_090546_cr
  • processed
  • processed[1]
  • processed[2]
  • processed[4]

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.