Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - O krok od złota - Koszykówka 2022

WAŻNE:

Kategoria: /

W czwartek i piątek (15 i 16 grudnia) w sali LO Kromer oraz hali OSiR w Gorlicach, odbyły się powiatowe zawody w koszykówce chłopców i dziewcząt w których to nasze panie wywalczyły srebrny medal.
Chłopcy zaznaczyli swój udział i po ambitnej grze w meczach grupowych ostatecznie zajęli 5 miejsce.

Dziewczyny po wygranym (14:8), pełnym walki meczu z LO Kromer awansowały do finału, w którym zmierzyły się z ZSnr1. Mecz był pełen emocji i zwrotów akcji. Po naszym słabym początku (0:7), oraz dobrze wykonywanych rzutach wolnych przez „Górkę” do przerwy nasz zespół przegrywał 6:13. Trzecia kwarta to odwrót sytuacji, w której nasze dziewczyny doprowadziły do remisu 14:14. Czwarta kwarta to mecz walki, w którym na 12 sekund przed końcem Ekonomik prowadził 20:18, jednak po dwóch celnych osobistych przeciwnika okazało się, że musi być dogrywka. W doliczonym czasie więcej szczęścia miały dziewczyny z ZSnr1 ostatecznie wygrywając całe spotkanie 22:20.

Naszemu zespołowi pozostało cieszyć się dobrym drugim miejscem. Gratulujemy.

Skład zespołu: Cetnarowska Sylwia, Grębska Patrycja, Gruca Julia, Kafel Joanna, Kościelny Martyna, Krupa Alicja, Stawiarska Klaudia, Szczepanek Aleksandra, Wiktor Martyna