Ostatnimi zawodami, które odbyły się w grudniu 2021 roku była rywalizacja dziewcząt i chłopców w powiatowych zawodach w koszykówce drużyn 5-osobowych.
Nasza damska reprezentacja powtórzyła sukces z zawodów „trójek” wygrywając turniej.
Chłopcy po dobrych, pełnych walki meczach z ZST i LO Kromer w końcowej klasyfikacji uplasowali się na miejscu piątym.
Na koniec kalendarzowego roku 2021 rozegrane zostały powiatowe zawody w tenisie stołowym oraz wojewódzkie zawody w badmintonie dziewcząt w których uczestniczyli nasi uczniowie.
We wtorek 16 listopada w sali Liceum Ogólnokształcącego w Gorlicach odbyły się powiatowe zawody trójek koszykarskich.
W poniedziałek 4 października 2021r. na stadionie gorlickiego OSiR-u rozegrane zostały Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w kategorii dziewcząt i chłopców.
We wtorek 28 września reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Lekkoatletycznych Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadpodstawowych, które odbyły się na stadionie w Bobowej. Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny byli najliczniejszą grupą (47 uczestników) i wystartowali we wszystkich konkurencjach biegowych i technicznych.