Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Halowa Piłka Nożna - złoto dla Ekonomika

WAŻNE:

Kategoria: /

W czwartek 23 stycznia w hali OSiR w Gorlicach odbyły się mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej chłopców. Wśród jedenastu uczestniczących zespołów całego Powiatu Ekonomik okazał się najlepszy. 

Zespoły rozlosowane zostały do trzech grup z których zwycięzcy awansowali do rundy finałowej. Nasza reprezentacja po remisie (0:0) z Hańczową i wygranych z Cechem Rzemiosł (5:0) i ZSZ Biecz (1:0), spotkała się w walce o medale z ZSZ Gorlice ("Budowlanka") oraz ZS nr1 w Gorlicach ("Górka").

Po pełnym walki meczu ZSZ Gorlice (porażka 0:2) ostatecznie to mecz z “Górką” decydował o miejscach w turnieju, zwłaszcza po tym, jak ZS nr1 w Gorlicach pokonał “Budowlankę” 3:1. Sprawa kolorów medali dla wszystkich drużyn była zatem otwarta.

Pierwsze miejsce dla naszego zespołu było możliwe jedynie w przypadku wygranej w ostatnim meczu różnicą trzech bramek. I jak to mówią - niemożliwe stało się możliwe. Dzięki determinacji, zaangażowaniu i bardzo dobrej grze całego zespołu, który był całością myślącą  zwycięstwie, pokonaliśmy “Górkę” 5:2 zdobywając złoty medal. 

Serdecznie gratulujemy. 

Skład drużyny 

 1. Abram Tomasz 
 2. Bernardyn Mateusz 
 3. Bubniak Mateusz 
 4. Buś Sebastian 
 5. Góratowski Patryk 
 6. Hajduk Marcin 
 7. Kucharkowski Filip 
 8. Kudłaty Piotr 
 9. Przybyłowicz Patryk 
 10. Szpyrka Kacper
 11. Szura Michał 

 • 20200123_122657
 • 20200123_122703
 • 20200123_123017

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.