Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Koszykówka 2019

WAŻNE:

Kategoria: /

Ostatnimi zawodami sportowymi w 2019 roku były Mistrzostwa Powiatu w koszykówce. Chłopcy swój turniej rozegrali w poniedziałek 16 grudnia, natomiast dziewczyny 18 grudnia w Gorlicach w salach LO Kromer i ZSZ Gorlice. Naszej męskiej reprezentacji po meczach grupowych i zwycięstwie z ZSZ Gorlice(45:38), oraz porażce z LO Kromer(15:50) przyszło walczyć o III miejsce. Po przegranej(38:44) z ZST pozostało nam pocieszyć się czwartym miejscem w turnieju. Dziewczęta rozegrały spotkania z LO Kromer, ZSZ Gorlice i ZSZ Biecz systemem każdy z każdym. Po wyrównanych pojedynkach ostatecznie o czwartym miejscu naszego zespołu zadecydowały małe punkty.

Skład dziewczyn:

Dziedzic Gabriela, Bania Kamila, Drąg Anna, Gąsior Jolanta, lesz ega Gabriela,  Lewek Julia, Matuszyk Mariola, Matuszyk Patrycja , Matuszyk Martyna, Pietrusza Katarzyna, Rycek Urszula, Stawiarska Klaudia.

Skład chłopców:

Augustyn Arkadiusz, Cop Oskar, Góratowski Patryk, Hajduk Marcin, Kłapacz Grzegorz, Kotowicz Adrian, Podwika Kamil, Potyrała Daniel, Szpyrka Kacper, Szura Michał

 

  • 1
  • 2
  • 20191216_zse-kosz
  • 3
  • 4

 

 

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.