Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Olimpiada Przedsiębiorczości - etap szkolny

WAŻNE:

Kategoria: /

 7 grudnia 2017 roku w eliminacjach szkolnych ogólnopolskiej Olimpiady Przedsiębiorczości wzięło udział jedenastu uczniów. Młodzież rozwiązywała przez jedną godzinę zegarową test składający się z 50 pytań zamkniętych o zróżnicowanym stopniu trudności.

Hasło XIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości: Sukces w biznesie.

 

 

Olimpiada to wspólna inicjatywa Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz pięciu największych polskich uczelni ekonomicznych - Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu. Jest to innowacyjny projekt o społecznym i proprzedsiębiorczym charakterze.

W skład komisji szkolnej wchodzili nauczyciele przedmiotów zawodowych: mgr Ewa Druciak - Hul, mgr inż. Joanna Mazur, mgr Małgorzata Smoła.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w eliminacjach szkolnych i życzymy zakwalifikowania się do drugiego etapu zmagań olimpijskich.

Więcej informacji o olimpiadzie na stronie www.olimpiada.edu.pl.

  • Zdjecie2858
  • Zdjecie2859
  • olimp-przeds-plakat
  • olimp-przeds-sukces

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.