Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Konkurs Buntowniczki 2020

WAŻNE:

Kategoria: /

W marcu dotarła do nas informacja o sukcesie Ilony Kosiby w II Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Literackim "Buntowniczki 2020".

Na konkurs, organizowany przez Bibliotekę Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy, nadesłano 193 prace plastyczne i 163 prace literackie. Jury przyznało uczennicy klasy Ic ZSE wyróżnienie za tekst poświęcony antropolożce Marii Czaplickiej.

 

Praca, zgodnie z regulaminem, nawiązywała formą do artykułów biograficznych zawartych w książkach "Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek". Konkurs miał na celu upowszechnianie wiedzy nt. wybitnych Polek, pogłębianie wiedzy historycznej, kształtowanie postaw społecznych i patriotycznych, rozwijanie wrażliwości na piękno języka, a także rozwijanie zainteresowań i talentów uczniów.   

Opiekun naukowy: Monika Przybyło

  • Buntowniczki 006
  • Buntowniczki 008
  • Buntowniczki 011
  • Buntowniczki 012

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.