Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Sukces w Powiatowym Konkursie Literackim

WAŻNE:

Kategoria: /

W piątek 9.10.2020 Ilona Kosiba odebrała z rąk pani Aliny Marek - dyr. Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Nowym Sączu - nagrodę za zajęcie II miejsca w powiatowym konkursie literackim "Wartości nauczania św. Jana Pawła II w moim życiu", który odbył się przed wakacjami.

Podczas spotkania laureatki konkursu zaprezentowały fragmenty swoich prac, odbyło się również kilka wykładów i prelekcji.

 

Pani Katarzyna Liana z Muzeum Regionalnego PTTK w Gorlicach wygłosiła prelekcję "Zaraza przychodzi i odchodzi, a życie toczy się dalej", natomiast pani Małgorzata Janusz Nowicka i pani Monika Hudzik opowiedziały o projekcie "Nieproszony gość w naszym gorlickim domu".

MP

 

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.