Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Razem na Święta

WAŻNE:

Kategoria: /
 Włączamy się w inicjatywę Ministerstwa Edukacji Narodowej i wspieramy osoby starsze, chore, samotne oraz organizujemy pomoc. Dla podopiecznych Stowarzyszenia Sursum Corda rozprowadzaliśmy kartki świąteczne. Po wizycie Świętego Mikołaja na Oddziale Dziecięcym Gorlickiego Szpitala, zbiórce prezentów dla pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, zorganizowaliśmy koncert kolęd dla mieszkańców DPS.
 
 

22 grudnia częstowaliśmy mieszkańców Gorlic pysznymi świątecznymi pierniczkami podczas IV Gorlickiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

7 stycznia zorganizowaliśmy Koncert Świąteczny dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej przy ul. H.Sienkiewicza

 

Więcej zdjęć na naszym profilu na FB - facebook.com/zsegorlice

Dziękujemy Wolontariuszom za zaangażowanie.

 

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.