Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Rekrutacja 2020: wnioski, załączniki i kopie świadectw do 10 lipca

WAŻNE:

Kategoria: /

Witaj Ósmoklasisto. Do 10 lipca powinieneś złożyć dokumenty do Twojej Szkoły Pierwszego Wyboru (czyli do szkoły, której kierunek wskazałeś w systemie rekrutacyjnym na pierwszym miejscu).

Należy dostarczyć w tym czasie wydrukowany i podpisany wniosek z systemu rekrutacji wraz z załącznikami oraz kopię świadectwa.

Do naszej szkoły powyższe dokumenty możesz również przesłać mailem w formie skanów (lub czytelnych zdjęć) na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jeżeli wolisz przyjść z dokumentami osobiście, to informujemy, że Komisja Rekrutacyjna pracować będzie od 29 czerwca do 10 lipca (od pn do pt) w godzinach 8:30 - 13:00, w budynku pomocniczym szkoły (ul. Węgierska), sala 101.

Pamiętaj jednak o obowiązujących obostrzeniach sanitarnych! Po wejściu do szkoły zdezynfekuj ręce i ubierz maseczkę zasłaniającą usta i nos.

Sprawdź również poprawność danych na wydrukach, kompletność podpisów i załączniki.

Dane na wydruku papierowym muszą zgadzać się z tymi wpisanymi w systemie rekrutacyjnym malopolska.edu.com.pl - jeżeli coś zmienisz w systemie należy wydrukować wniosek jeszcze raz.

Pamiętaj również o tym aby uzupełnić swój wniosek w systemie elektronicznym (malopolska.edu.com.pl) o informacje ze świadectwa - oceny, osiągnięcia (możesz to zrobić samodzielnie po 26 czerwca), oraz o wyniki egzaminu (po 31 lipca).

W razie kłopotów zapraszamy do szkoły.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.