Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Adam Wajrak na 8. Festiwalu im. Zygmunta Haupta

WAŻNE:

Kategoria: /
Nie mogło nas zabraknąć na 8. Festiwalu im. Zygmunta Haupta. 6 października 2022 uczniowie ZSE - wraz z panią Moniką Przybyło i panem Grzegorzem Trutym - uczestniczyli w spotkaniu z panem Adamem Wajrakiem.
Autor artykułów i książek o tematyce przyrodniczej opowiadał m. in. o parkach narodowych, ludziach walczących o Puszczę Białowieską czy zakorzenionym w kulturze, acz nie do końca uzasadnionym, strachu przed wilkami. Odpowiadał na pytania czytelników i podpisywał swoje książki, nie były to jednak zwykłe autografy!
 
Udział w wydarzeniu wpisuje się w realizowany w naszej szkole Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa.
 
Zdjęcia: Festiwal im. Zygmunta Haupta (Facebook) oraz MP.
 
  • MicrosoftTeams-image (1)
  • MicrosoftTeams-image (2)
  • MicrosoftTeams-image (3)
  • MicrosoftTeams-image (4)
  • MicrosoftTeams-image (5)
  • MicrosoftTeams-image (6)
  • MicrosoftTeams-image (7)
  • MicrosoftTeams-image (8)
  • MicrosoftTeams-image
  • wajrak

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.