Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Konsultacje w Urzędzie Gminy

WAŻNE:

Kategoria: /

 1 grudnia 2017 młodzież klasy II  TH uczestniczyła w  konsultacjach zorganizowanych w Urzędzie Gminy Gorlice z tematyki pozyskania środków z Unii Europejskiej przeprowadzonych przez pracownika Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich z Nowego Sącza.

Uczniowie również zgłębili wiedzę dotyczącą rejestracji działalności gospodarczej.
 

 

Młodzież już wie, że Fundusze Europejskie dają wiele możliwości uzyskania dofinansowania na założenie swojej firmy. Jeżeli ma się pomysł na biznes, warto postarać się o środki unijne. Są one dostępne w formie dotacji lub pożyczek. Poza wsparciem finansowym, można skorzystać także ze szkoleń, porad przy prowadzeniu firmy, a czasem także miejsca do pracy i potrzebnego wyposażenia.

Ewa  Druciak - Hul

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.