Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Dołączyliśmy do grona Innowatorów Branżowej Przedsiębiorczości

WAŻNE:

Kategoria: /

Od stycznia 2021 r. nasi uczniowie mogą korzystać z innowacyjnego narzędzia do nauki przedsiębiorczości – Branżowych Symulacji Biznesowych. Dzięki platformie edukacyjnej zyskają możliwość podejmowania realistycznych decyzji biznesowych podczas zarządzania wirtualną firmą. 

Pozyskiwanie klientów i partnerów biznesowych, ustalanie cen, zakup urządzeń i materiałów, a nawet zatrudnianie pracowników to zadania, z którymi będą mogli zmierzyć się nasi uczniowie.

Współzawodnicząc na wirtualnym rynku ze swoimi kolegami będą mogli przekonać się jak konkurencja wpływa na prowadzenie własnego przedsiębiorstwa.

W wirtualnej rzeczywistości młodzież wcieli się w rolę przedsiębiorców prowadzących biuro podróży lub firmę transportową. Atrakcyjna forma wizualna, dostępność platformy online oraz wykorzystanie mechanizmów grywalizacji mają za zadanie zaangażować młodzież w rozgrywkę toczącą się w doskonale odwzorowanych warunkach rynkowych.

Mamy nadzieję, że udział w wirtualnej rywalizacji poprzez Branżowe Symulacje Biznesowe, będzie dla naszej młodzieży pierwszym krokiem w kierunku własnej działalności gospodarczej. Wdrożenie projektu podnosi jakość kształcenia w naszej szkole i jest formą innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych, dzięki którym zajęcia będą bardziej angażujące  i praktyczne.

Nowe umiejętności zdobyli również nauczyciele, którzy podczas praktycznych warsztatów z ekspertami firmy REVAS zdobyli nie tylko wiedzę techniczną z zakresu obsługi narzędzia lecz również wiedzę dotyczącą prawidłowej oceny działań i postępów uczniów. Składa się na nią nie tylko wynik finansowy wirtualnego przedsiębiorstwa, ale także zadowolenie jego klientów i pracowników, rozwój a nawet poziom zadłużenia. W naszej szkole, po przejściu dwuetapowego szkolenia oraz zdaniu egzaminu, Certyfikat Trenera Branżowych Symulacji Biznesowych REVAS otrzymali Pani Katarzyna Tarsa i Pan Jakub Tarsa.

Dzięki wdrożeniu Branżowych Symulacji Biznesowych, nasza szkoła dołączyła do elitarnego grona Innowatorów Branżowej Przedsiębiorczości, do którego należą szkoły, uczelnie, instytucje oraz firmy z całej Polski.

Więcej informacji o Branżowych Symulacjach Biznesowych można uzyskać na stronie www.revas.pl.

  • Biuro podróży
  • Firma transportowa
  • Innowator Branzowej Przedsiębiorczości Revas
  • biuro_podrozy_Logo
  • revas-grafika-fb
  • transportowa_logo_bg

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.