Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych "Logistyka"

WAŻNE:

Kategoria: /

W ramach współpracy z Akademią Umiejętności Eurocash mamy po raz kolejny okazję uczestniczyć w Wirtualnym Festiwalu Umiejętności Zawodowych. Tym razem tematem przygotowywanych webinarów, które odbędą się 22 kwietnia będzie Logistyka.

Podczas spotkania online uczniowie będą mieli okazję dowiedzieć się m.in. jak planować ścieżkę kariery i szukać pracy, jak wygląda specyfika pracy w branży logistycznej.

 

Celem Wirtualnego Festiwalu jest zapoznanie uczniów ze specyfiką pracy w obszarze szeroko rozumianej logistyki, zawodów takich jak magazynier, administrator, planista transportu. Ważnym elementem Festiwalu jest także przekazanie wiedzy uczniom w ramach doradztwa zawodowego, jak planować swoją ścieżkę zawodową , jak odnaleźć się na rynku pracy i znaleźć pracę marzeń, ale także jak przygotować się do rozmów rekrutacyjnych.

Odkryj swój talent w logistyce

  • Wirtualny festiwal - AGENDA -1
  • Wirtualny festiwal - AGENDA -2
  • Wirtualny festiwal - AGENDA -3
  • Wirtualny festiwal - AGENDA -4

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.