Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Spotkanie z doradcą zawodowym MCK OHP

WAŻNE:

Kategoria: /

 W ramach programu Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości „Otwarta firma” odbyły się 20 listopada 2018 r. zajęcia uczniów klasy czwartej technik handlowiec z doradcą zawodowym Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Gorlicach.

Doradca Pani Małgorzata Gawlik przybliżyła działalność OHP jako instytucji rynku pracy głównie w zakresie świadczenia usług pracy, aktywizacji zawodowej młodzieży, poradnictwa zawodowego, przygotowania do wejścia na rynek pracy, możliwości realizacji kursów i szkoleń zawodowych.

 

 

Były analizowane również aktualne oferty pracy.

Ewa Druciak - Hul

  • DSC04459
  • DSC04460
  • DSC04461

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.