Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Język angielski w Chmurze

WAŻNE:

 W dniach 21-22 stycznia 2016 uczniowie klasy II SPE/TOT wraz z opiekunem p. Moniką Pierz spędzili w ramach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna dwa dni na warsztatach językowych w Krakowie.

Wykładowcy Uniwersytetu Pedagogicznego przygotowali dla nich atrakcyjne zajęcia, dzięki którym nasi uczniowie poszerzyli znajomość słownictwa z zakresu języka angielskiego biznesowego oraz poprawili swoje umiejętności wysławiania się, aby polepszyć komunikację z partnerami w interesach.

Po intensywnych zajęciach praktycznych uczniowie udali się na zwiedzanie Krakowa z panią przewodniczką, która opowiadała o zabytkach i historii dawnej stolicy Polski po angielsku. Na zakończenie zwiedzania udzieliła także informacji o pracy przewodnika, a nasi uczniowie mieli okazję zadać jej kilka pytań na ten temat.

 

 • 1
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.