Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Przedsiębiorczość w CHMURZE

WAŻNE:

 13 kwietnia 2018 uczniowie klasy II technik handlowiec oraz II technik spedytor realizujący zajęcia z obszaru przedsiębiorczość w ramach Projektu Małopolska Chmura Edukacyjna uczestniczyli w warsztatach  na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Zajęcia dotyczyły międzynarodowego wymiaru zarządzania oraz internacjonalizacji. Uczniowie zapoznali się również z obiektami dydaktycznymi i sportowymi oraz przeanalizowali ofertę edukacyjną uczelni.
 
 
Wykładowcy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie omówili wpływ czynników kulturowych na zarządzanie, bariery w działalności międzynarodowej, zależności między internacjonalizacją, a rozwojem gospodarczym.

Młodzież analizowała praktyki koncernów międzynarodowych - case study oraz prezentowała wyniki pracy swoich grup.

Ewa Druciak - Hul

  • DSC03860
  • DSC03861
  • DSC03863
  • DSC03866
  • DSC03868
  • DSC03871
  • DSC03872
  • DSC03873

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.