Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Zakończenie zajęć z j.angielskiego w Chmurze

WAŻNE:

 20.06.2018 na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie odbyły się ostatnie już zajęcia MCHE z j. angielskiego zawodowego w tym roku. Były to zajęcia podsumowujące cały projekt wraz z ogłoszeniem zwycięzców i rozdaniem nagród.

Cały projekt  oparty był na grze edukacyjnej „My dream company” której celem było przygotowanie uczniów do przyszłej pracy zawodowej w firmie zagranicznej.

 

 

Gra miała 6 poziomów:

1: Ja i moja firma

2: Regulamin miejsca pracy

3: Mój produkt, moja usługa

4: Komunikacja telefoniczna z klientem obcojęzycznym

5: Komunikacja pisemna z klientem obcojęzycznym

6: Aktywne szukanie pracy

W zajęciach brało udział 15 uczniów z klasy II TE. Zajęcia były prowadzone przez panią Ewę Piskorz z UP w Krakowie i panią Małgorzatę Rządkowską.

W grze rywalizowały trzy inne szkoły - ze Skawiny, Nawojowej i Czernichowa. Uczniowie zdobywali punkty zespołowo i indywidualnie. Nasza szkoła zdobyła najwięcej punktów.

I miejsce drużynowe zdobyła drużyna „The Queens of Business” - Natalia Kopystiańska, Justyna Kopystiańska, Gabriela Kozicka, Monika Masztafiak, Aneta Lichoń, Justyna Wilczkiewicz

III miejsce drużynowe zdobyła  drużyna „Crazy Business Women” - Paulina Kosiba i Sylwia Niziołek

 

I miejsce indywidualne -  Natalia Kopystiańska i Justyna Kopystiańska

II miejsce indywidualne - Gabriela Kozicka

III miejsce indywidualne- Aneta Lichoń

 

Za I miejsce indywidualne uczennice otrzymały nagrody rzeczowe w postaci torby na laptopa oraz dysku zewnętrznego 1 TB, natomiast nagrodą za I miejsce drużynowe była wycieczka do nowoczesnej firmy Cisco w Krakowie, która zajmuje  się kompleksową budową sieci teleinformatycznych.

Podczas pobytu w firmie uczniowie zobaczyli jak pracuje się w międzynarodowej korporacji, uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez pracowników. Mieli również szansę zobaczyć jak relaksują się pracownicy firmy, min. na stworzonej przez firmę plaży czy podczas gry w bilard. Uczniowie dowiedzieli się dużo na temat nowych technologii i bezpieczeństwa i mieli szansę wygrać atrakcyjne nagrody. 

  • 20180620_115044
  • 20180620_121846
  • 20180620_121936
  • 20180620_123039
  • IMG_2561
  • IMG_2565
  • IMG_2566
  • IMG_2569

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.