Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Wymiatamy w bibliotece

WAŻNE:

Kategoria: /

Karolina Kania z klasy II c T5 zajęła II miejsce w Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Książka ukryta w kadrze". Konkurs był organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Stanisława Gabryela w Gorlicach w ramach projektu "Wymiatasz w bibliotece".

Celem przedsięwzięcia była promocja czytelnictwa i rozwijanie zainteresowań literackich i artystycznych.

Zadaniem uczniów było wykonanie w plenerze lub w pomieszczeniu oryginalnego zdjęcia z książką. Fotografia Karoliny przedstawia własnoręcznie wykonane figurki Izoldy Jasnowłosej i Tristana. Bohaterowie romansu "wychodzą" z lektury, z rozdziału pt. "Las moreński". 

III miejsce zajęła Karolina Wójcik z klasy II a T5.

Komisja konkursowa w składzie p. Marta Karp, p. Jolanta Stawiarska i p. Ewa Bochenek podkreśliła, że nadesłane prace urzekały pięknem i oryginalnością.

Wystawa prac w formie on-line 

http://www.mbpgorlice.info/new/art,1909,ksiazka-ukryta-w-kadrze-wystawa-online-i-wyniki-konkursu-fotograficznego

Monika Przybyło

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.