Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Sukces plastyczny „Miłość i pasja zawarte w tangu”

WAŻNE:

Kategoria: /

Wiktoria Wilczak z klasy IIcT5 została laureatką konkursu plastycznego „Miłość i pasja zawarte w tangu”. Okazją do zorganizowania konkursu była setna rocznica urodzin Astora Piazzolli - twórcy oryginalnej formy znanej pod nazwą „tango nuevo” - łączącej elementy jazzu i muzyki klasycznej z atmosferą melancholii. 

Komisja Konkursowa, w skład której weszli instruktorzy Ośrodka Kultury Gminy Gorlice, przyznała uczennicy ZSE nagrodę główną w kategorii II (14-17 lat). 

 

W swoim kolażu Wiktoria wykorzystała motywy muzyczne związane z komponowaniem, oddając styl, czar i emocje tańca. 31 marca 2021 r. w Ropicy Polskiej Wiktoria Wilczak odebrała nagrodę z rąk Pana Romana Korbicza - dyrektora OKGG. 

Tekst: Monika Przybyło

Zdjęcia: OKGG

  • MicrosoftTeams-image
  • OKGG konkurs wyniki
  • WILCZAK OKGG konkurs

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.