Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Ogólnopolskie Sympozjum Kół Naukowych

WAŻNE:

Kategoria: /

 Uczniowie ZSE uczestniczyli w Ogólnopolskim Sympozjum Kół Naukowych organizowanym przez PWSZ w Nowym Sączu. W dniach 5-7 grudnia 2018 r. odbyło się XVI Ogólnopolskie Sympozjum Kół Naukowych pt. „Społeczeństwo wobec wyzwań XXI wieku”, organizowane przez Koło Naukowe Rozwoju Regionalnego i Koło Naukowe Marketer, działające w Instytucie Ekonomicznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. 

 

 

Naszą szkołę reprezentowały uczennice Natalia Tarsa i Weronika Kukuczka oraz nauczycielka Paulina Kwiatek.

Uczestnicy w ramach czterech sesji tematycznych wygłosili 22 referaty. Referat wygłoszony przez Natalię i Weronikę pt. „Walory turystyczno-krajoznawcze Beskidu Niskiego” zdobył duże uznanie uczestników sympozjum i kadry naukowej PWSZ.

Gratulujemy!

Więcej na http://www.pwsz-ns.edu.pl/.../2628-xvi-ogolnopolskie-sympozju...oraz PWSZ News

Fotorelacja na profilu fb - facebook.com/zsegorlice

 

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.