Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Wrześniowe wycieczki i imprezy kulturalno-integracyjne

WAŻNE:

Kategoria: /

W pierwszych tygodniach września rozkręcamy nowy rok szkolny 2019/2020, ale znajdujemy również czas na rozwój kulturalny oraz spotkania integracyjne. Klasa 1bT5 technik spedytor-handlowiec wybrała się wspólnie do Domu Polsko-Słowackiego obejrzeć wystawę gorlickiego rysownika i grafika Bartłomieja Belniaka. Klasa 1aT4 technik ekonomista wybrała się na krótki jednodniowy rajd połączony w klasowym ogniskiem, a klasa III technik spedytor oprócz wystawy w Domu Polsko-Słowackim obejrzała edukacyjny, historyczny film "Piłsudski". Samorząd Uczniowski zorganizował natomiast w szkole dyskotekę integracyjną oraz Turniej FIFA19 z okazji Dnia Chłopaka.

 

 

Dyskoteka w ZSE - zdjęcia w galerii na profilu facebook.com/zsegorlice

 

Wyjścia klasowe 1bT5, 3TS - zdjęcia na profilu: facebook.com/zsegorlice

 

 

 

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.