Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Spotkanie autorskie z Jędrzejem Pasierskim

WAŻNE:

Kategoria: /

We wrześniu 2021 r. Anna Przybyłowicz, Weronika Wyżykowska, Aleksandra Pelc, Katarzyna Biernacka, Natalia Michalik, Emilia Waląg, Monika Bochenek i Kacper Witek uczestniczyli w spotkaniu autorskim z Jędrzejem Pasierskim. 

Wieczór w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorlicach upłynął pod znakiem „Roztopów” i „Kłamczucha”. O przepisie na dobrą powieść kryminalną, o Gładyszowie i Gorlicach, o szansach na ekranizację swojej książki, o Ninie Warwiłow i Herkulesie Poirocie - pisarz rozmawiał z panią Katarzyną Marchwicą.

 

Niezwykle miło było posłuchać laureata Nagrody Wielkiego Kalibru i otrzymać autograf. 

 

 

 

  • PASIERSKI 001
  • PASIERSKI 003
  • pasierski 412
  • pasierski 415
  • pasierski 417
  • pasierski 420
  • pasierski 421
  • pasierski 424
  • pasierski 426

Monika Przybyło 

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.