Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - Wycieczka do Krakowa i Oświęcimia

WAŻNE:

Kategoria: /
Wycieczka klasy 3bT4 do Krakowa i Oświęcimia.
Podczas tej wyjątkowej podróży mogliśmy przejść ulicami Krakowskiego Kazimierza, gdzie znajduje się jedyna czynna ortodoksyjna synagoga w Krakowie – Synagoga Remuh oraz najstarszy cmentarz żydowski w Krakowie i jeden z najstarszych w Europie; gdzie znajduje się jedna z siedmiu na świecie ławeczek Jana Karskiego; gdzie przy ulicy Szerokiej mieszkała Helena Rubinstein, która uczyniła Kazimierz słynnym na całym świecie; gdzie Roman Polański przetrwał Zagładę Żydów w krakowskim getcie; gdzie Roma Ligocka przeżyła swoje dzieciństwo…
 
 
 
 
 
Fotorelacja na naszym profilu na: facebook.com/zsegorlice 
 

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.