Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorlicach - ZSE Gorlice - List dyrekcji szkoły do Absolwentów ZSE 2020

WAŻNE:

Kategoria: /

Drodzy Absolwenci

Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach

przyjmijcie szczere gratulacje z okazji ukończenia szkoły!

Niestety nie dane nam było wspólne świętowanie tego wydarzenia, ale mam nadzieję, że jeszcze się zobaczymy. Poznaliście nowe terminy egzaminów maturalnych. Jest nadzieja, że wszystko dobrze się skończy.

Tak myślę, że ten dzień to taki symboliczny początek Waszego dorosłego życia. Życia, które czasem jest ciekawe, szczęśliwe, ale bywa również trudne, wymagające podejmowania ważnych decyzji - czego świadkami jesteście – na Waszych oczach dzieją się rzeczy ważne, jakimi są zmagania z coronavirusem.

Życzę Wam, aby to przejście w dorosłe życie było dla Was pozytywnym doświadczeniem, żeby wszystkie wasze plany i marzenia zrealizowały się.

Pamiętajcie jednak, aby w dążeniu do celu nie zatracić poczucia własnej wartości, aby mieć na uwadze dobro innych ludzi, aby czasem w ogólnym zabieganiu przystanąć na chwilę i rozejrzeć się dookoła siebie.

Do zobaczenia i powodzenia na egzaminie maturalnym!

Gratulacje i podziękowania, kieruję również do Rodziców - Dziękuję za stworzenie odpowiednich warunków do nauki i atmosferę wzajemnej współpracy.

 

Dyrektor Szkoły wraz z Nauczycielami

Ta strona korzysta z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepszą jakość przekazu informacji.